trenerzy

Michał Marczewski

fitness, trening siłowy, kulturystyka, trening funkcjonalny, zwiększenie mobilności, trening z wykorzystaniem trx, odważników kettlebells, trening prozdrowotny, trening wytrzymałościowy
Miasto: Łódź
Adres e-mail: Pokaż adres e-mail miguelmarczewski@gmail.com
Telefon: Pokaż numer 795-711-968
Strona www: www.trenermarczewski.com

O mnie

Witam serdecznie na moim profilu. Nazywam się Michał Marczewski pracuje jako trener personalny w nowoczesnym klubie w centrum Łodzi. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe w studio McFIT Łódź. Trening personalny układam indywidualnie dla każdego klienta na miarę potrzeb i możliwości. Treningi grupowe które obecnie prowadzę w studio McFIT są za darmo w cenie karnetu klubu: Wtorek godz.19:00 kettlebells godz.20:00 core stability Środa godz.17:00 kettlebells Piątek. godz.17:00 kettlebells Serdecznie zapraszam do współpracy osoby zdecydowane pracować nad poprawą własnej formy.

Certyfikaty

-Trener osobisty. -Instruktor rekreacji ruchowej. -Instruktor siłowni. -Instruktor Kettlebell. ​ -Instruktor dwuboju olimpijskiego -Stabilność i mobilność -Instruktor Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

WASZE opinie

Paweł W. 2018-01-19
Z czystym sumieniem mogę napisać że jest to trener którego przede wszystkim motywuje pasja i chęć pomocy innym a dopiero na dalszym planie stawia zysk. Nie jest to świeżak w sportach siłowych i tematyce rozwoju własnego ciała tylko konkretny gość z wiedzą i doświadczeniem. Na pierwszym miejscu w treningu z klientami stawia poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń co przekłada się na bezpieczeństwo na treningu. Ponadto potrafi trafnie doradzić w tematyce diety i suplementacji. Polecam!
Adam Jakub Kracki 2018-01-19
Doświadczony człowiek z pasją, profesjonalista, doskonały motywator, atlas wiedzy, indywidualnie podchodzący do klienta. Dodatkowym atutem z pewnością jest rozróżnienie życia ze sportem, a życia dla sportu i to że to świetny gość. 5/5!
Maciej Michniak 2018-01-19
Czysta przyjemność pracy z Michał Marczewski - ogromne doświadczenie i duża wiedza. Wielkie dzięki. Działamy dalej, żeby nie poszło na marne ;)
Przemysław Marcinkowski 2018-01-19
Michał to człowiek o ogromnej wiedzy treningowej oraz dietetycznej. To bardzo kompetentny trener personalny, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Po poradach żywieniowych i rozpisanej diecie w dwa miesiące schudłem 10kg ! Nasz kontakt odbywał się jedynie przez internet, oraz sporadyczne telefony kontrolne. Miałem poważny problem z dolnym odcinkiem pleców. Ćwiczenia rehabilitacyjne, i wzmacniające mięśnie głębokie jakie zalecił mi Michał odmieniły moją sytuację o 100% za co serdeczne dzięki !!! Naprawdę polecam to dobry człowiek i świetny trener !