trenerzy

Michalina Kasprowicz

fitness, trening siłowy, pilates, shape, dietetyka, stretching, trening funkcjonalny, zwiększenie mobilności, trening z osobami starszymi, trening w terenie, trening z wykorzystaniem trx, odważników kettlebells, trening prozdrowotny
Miasto: BYDGOSZCZ
Adres e-mail: Pokaż adres e-mail michalina.kasprowicz@gmail.com
Telefon: Pokaż numer 608391155
Strona www: www.michalinakasprowicz.pl

O mnie

Nazywam się Michalina Kasprowicz. Z wykształcenia jestem dietetykiem. Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Jestem również trenerem personalnym. Kilkumiesięczny kurs pod patronatem szkoły IFAA oraz Mauricz.com ukończyłam w 2015 roku. W maju 2016 roku dostałam sie do półfinału drugiej edycji konkursu na Trenera Roku, co uważam za duży sukces i świetną zabawę. Swoją przygodę związaną z opieka trenerską zaczynałam jednak od zostania instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness-nowoczesne formy gimnastyki. Obecnie w swoim studiu prowadzę treningi personalne i zajęcia w bardzo małych grupach.

Certyfikaty

- Trener personalny - Mauricz.com. - Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness-nowoczesne formy gimnastyki. - Aqua Trainer I - IFAA. - Wiele innych szkoleń i warsztatów treningowych oraz żywieniowych.

WASZE opinie

Brak opini.